overlay

İHH Çalışanlarına İlk Yardım Eğitimi

Konya İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Uysal ve beraberindeki İHH Eğitmenleri, 2018 yılı içerisinde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından açılan kurslar sayesinde ilk yardım sertifikası almaya hak kazanan 75 kursiyer adına İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Koç’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

2018 yılı içerisinde İHH olarak İl Sağlık Müdürlüğü’nden ‘İlk Yardım Kursu’ talebinde bulunduklarını ve yıl içerisinde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurslar sayesinde 75 personel ve gönüllü çalışanlarına ilk yardım sertifikası aldıklarını vurgulayan Başkan Uysal, “İl Sağlık Müdürlüğü ile ortak hareket ederek personel ve gönüllü çalışanlarımızın ilk yardım sertifikası almasını ve kurtarma faaliyetlerinde görev alabilmelerini hedeflemiştik. Bu hedefimize ulaşma noktasında bizlere destek olan İl Sağlık Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

İHH’nın yapmış olduğu yardım ve kurtarma faaliyetleri ile sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük işler başardığını belirten Prof. Dr. Koç’da Başkan Uysal’a ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg