overlay

2020/5 Aile Hekimliği Ek Yerleştirme İşlemi

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından İlimizde uygulanan Aile Hekimliği Uygulaması kapsamında münhal birimler için yapılacak 2020/5 Ek Yerleştirme İşlemi 23.07.2020 tarihi Perşembe günü Konya İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda (Horozluhan Mah. A. Basri Sok No:4 )  saat 15:00‘ te Komisyon huzurunda yapılacaktır.
Başvurular 09/07/2020 tarihinde başlayıp, 16/07/2020 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyenler, belirtilmiş olan istenen belgelerle birlikte bağlı bulundukları Toplum Sağlığı Merkezlerine/İlçe Sağlık Müdürlüklerine veya Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Gelen Evrak Birimine elden teslim ederek başvurabileceklerdir. Toplum Sağlığı Merkezleri/İlçe Sağlık Müdürlükleri ise tüm başvuru evraklarını 17/06/2020 tarihi mesai bitimine kadar Gelen Evrak Birimine elden teslim edeceklerdir. Posta ve internet yolu ile müracaat kabul edilmeyecektir.
Not: Başvuru yapacak hekimlerimizden hizmet puanına itirazı olanların başvuru yapmadan önce personel ve destek hizmetleri başkanlığında gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurudan sonra yapılacak itirazlar kabul edilmeyecek olup evraklarındaki hizmet puanı esas alınacaktır.
Adayların hastalık raporu, acil durum, yakının vefatı, Birden fazla birimli aile sağlığı merkezlerinde görev yapan bütün hekimlerin ek yerleştirmeye başvurması halinde hizmeti aksatmayacak şekilde en az bir hekimin aile sağlığı merkezinde görevli olarak kalması vb. geçerli bir mazereti nedeniyle noterden yerleştirme işlemine müracaat yetkisi dahil vekaletname alan vekilleri başvuru dilekçesi verebilirler.