overlay

YAZ STAJI BAŞVURUSU

Üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığının kariyer kapısı platformu olan https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ web adresi üzerinden gerçekleştireceklerdir.

Açıköğretim öğrencileri hariç olmak üzere lisans ve önlisans programlarında örgün eğitim şeklinde öğrenim gören öğrenciler başvuru yapabilecektir. Staj başvuruları 17 Mart-22 Mart 2021 olarak belirlenmiştir.

Müdürlüğümüze ya da bağlı hastanelerimize şahsen staj başvurusu yapılmayacaktır. Başvurular içerisinden belirlediğimiz kontenjan sayısı kadar öğrenciye sistem üzerinden teklif gönderilecektir. Teklif gönderilirken öncelikle Konya’daki üniversitelerde öğrenim gören öğrenciler ile Konya dışındaki illerde öğrenim gören ailesiyle birlikte Konya’da ikamet eden öğrenciler dikkate alınacaktır. Sağlık alanında öğrenim gören öğrenciler dikkate alınacaktır. Teklifi kabul eden öğrencilerle sistem üzerinden son onay verilecektir

 

Yaz stajı uygulamasının yapılıp yapılmayacağı salgının seyrine göre değişkenlik gösterebileceğinden (Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu ve Konya İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararlarına göre) Müdürlüğümüz web sitesinin takip edilmesi gerekmektedir.

Tüm öğrencilerimize önemle duyurulur.


seferbirligibasliyorjpg.png