Sağlık Bakanlığımızın talimatıyla ilimize gönderilmiş olan %100 yerli Koronavirüs aşısı Konya Şehir Hastanesi ile birlikte merkez hastanelerimizde de uygulanmaya başlandı,
Konya’mızda Konya Şehir Hastanesi’nin yanı sıra; Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Konya Numune Hastanesi, Meram Devlet Hastanesi’nde ve Ereğli, Akşehir, Beyşehir ve Kulu ilçelerimizin Devlet Hastanelerinde de vatandaşlarımız TURKOVAC Covid-19 aşılarını yaptırabileceklerdir.
TURKOVAC aşılarını yaptırmak isteyen vatandaşlarımız, yukarıda belirtilen hastanelerimize giderek aşılarını yaptırabilirler.
![Konya-Turkovac.jpg Konya-Turkovac.jpg](https://dosyaism.saglik.gov.tr/Resim/372763/0/konya-turkovacjpg.png)