İlçe Sağlık Müdürlükleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
26 Temmuz 2022

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Koç ve hizmet başkanlarımız, Selçuklu, Meram, Karatay, Akşehir, Beyşehir, Seydişehir, Ereğli, Cihanbeyli, Kulu, Ilgın, Kadınhanı, Çumra, Karapınar ve Sarayönü İlçe Sağlık Müdürleri ile İl Sağlık Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantı da bir araya geldi. İstatistikî veriler eşliğinde merkez ilçelerin 2022 yılı ilk 6 ayı genel değerlendirilmesinin yapıldığı toplantı da pandemi süreci ile birlikte rutin sağlık hizmetlerinin aksatılmaması adına yapılması gerekenler istişare edildi.

İl Sağlık Müdürümüzün konuşmasının ardından Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Abdullah Özüdoğru tarafından yapılan sunum eşliğinde ilçe bazında pandemi süreci çalışmaları, aşı oranları, temel sağlık göstergeleri, kanser tarama oranları, mevsimlik tarım işçileri, anne ve çocuk sağlığı ile ilgili hizmetler gibi önemli konular İstatistikî veriler eşliğinde ele alındı.

Hizmet başkan ve başkan yardımcılarımızın da hazır bulunduğu değerlendirme toplantısı, ilçe sağlık müdürlerinin soru ve görüşlerinin alınmasıyla sona erdi.

  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.JPG